Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2 SOBEN STAN VO KARPOS 3

41 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 02 Pri 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
GARSONJERA 32m2 VO CENTAR 35 200 EUR
Dvoipolsoben stan vo Cair 36 700 EUR
TROSOBEN STAN 61m2 VO AERODROM 62 000 EUR
Trosoben  stan vo Kisela Voda 55 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КАРПОШ 3 ПОСЛЕ ОУ.ЛАЗО ТРПОВСКИ СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН , 41М2 СТАНБЕН + 5М2 ТЕРАСА +3М2 ПОДРУМ,ОРИЕНТИРАН НА ЈУГ, РЕНОВИРАН. Ш.4881
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470 , 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO NOVOSELSKI PAT 49 000 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 EUR
SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO CENTAR 250 EUR
2soben nov stan vo Karpos 3 63 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione