Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

2SOBEN STAN VO KARPOS 3

46 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 08 Mar 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2 SOBEN STAN VO NOVO LISICE 62 700 EUR
SE IZDAVA MAGACINSKI PROSTOR VO MADZARI 1 375 EUR
TROSOBEN STAN OD 73m2 VO NOVO LISICE 62 000 EUR
TROSOBEN STAN OD 76m2 VO CENTAR 80 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО КАРПOШ 3 ПОСЛЕ ОУ.ЛАЗО ТРПОВСКИ СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ОД 52М2, 44М2 СТАНБЕНА + 8М2 ЗАТВОРЕНА ТЕРАСА +6М2 ПОДРУМ,ОРИЕНТИРАН Ј/С, НА 1/3 КАТ, СО ПАРНО. Ш.5176
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
NOV DVOSOBEN STAN NA VODNO 0 MKD
PLAC SO OBJEKT VO TRNDOL 145 000 EUR
STAN VO CENTAR 82 000 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione