Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 soben stan vo Aerodrom

63 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 23 Dhj 11:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава 3-собен стан во Аеродром ( во близина на Хотел Русија ), од 70м2 , на 2-ри кат , реновиран. Со две спални, дневна, кујна, трпезарија, балкон, лоџија.Комплетно опремен.Има подрум и паркинг.Со лифт.ш.4300Контакт: Надица 071/218-646

http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
3 soben stan vo Crnice 83 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 POVOLNO 68m2 56 000 ЕУР
SE IZDAVA AERODROM NOV PRAZEN DVOSOBEN SO KUJNA 180 ЕУР
3 Soben stan vo gradba vo Aerodrom 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione