Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 SOBEN STAN VO CENTAR

66 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 30 Dhj 12:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2SOBEN STAN VO CAIR 37 500 EUR
3 SOBEN STAN VO TAFTALIGE 60 000 EUR
TROSOBEN STAN VO KOZLE 120 000 EUR
LOKAL OD 47m2 VO CENTAR 48 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ЦЕНТАР СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 60М2 СТАНБЕНА + 12М2 ТЕРАСА,НА 3/5 КАТ, БЕЗ ЛИФТ, Ш.5121
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO AERODROM 79 500 EUR
3 SOBEN STAN VO SINGELIK 50 000 EUR
Se izdava kancelariski prostor vo Centar 0 EUR
SE IZDAVA DUKAN VO NOVA ZGRADA VO KISELA VODA 480 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione