Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

4 soben nov stan vo Kozle

85 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 22 Pri 11:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STANOVI VO GRADBA VO AERODROM 0 МКД
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
Se izdava trosoben stan vo Centar 250 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ЗА ГРАДБА НА ВОДНО 165 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
ВО ПОРТА КОЗЛЕ СЕ ПРОДАВА 4 -СОБЕН НОВ СТАН, 83М2+5М2 ТЕРАСА, НА 1/7 КАТ, СО СОПСТВЕНО ПАРНО, ОРИЕНТИРАН НА ИСТОК Ш.4899
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470 , 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Stan 60m2 vo Centar 60 000 ЕУР
Se izdava magacinski prostor vo Momin Potok 700 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1 160 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 76 800 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione