Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

70 m2 TAFTALIDZE NOVA ZGRADA

940 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 06 Mar 11:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AKVARIUS
EKSTRA RENOVIRAN stan Lisice od 80m2 so 3 spalni 0 МКД
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC 0 МКД
Stan od 53m2 so 2 spalni odlicen raspored 61 000 ЕУР
Izdavam VLAE so 2 spalni NOV PRAZEN 160 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava nov stan od 70 m2 so dve spalni na odlichna lokacija vo taftalidze , stanot e na 6 kat od 8 , ima lift , odlichna orientacija.

CENA 950 eu/m2
so prostor za dogovor

Aleksandar
078/809433
Aleksandar
078/809433
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Avtomatski vrati novi 2  800 ЕУР
AVTOMATSKI SENZORSKI VRATI 0 МКД
D Maalo stan od 37m2 so spalna NOV 0 МКД
CENTAR kaj Ramstore ODLICEN TROSOBEN stan 64 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione