Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AERODROM J SANDANSKI STAN OD 85M2+100M2 DVOR

1 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 18 Pri 13:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID POZADI SOBRANIE 70M2 1 150 ЕУР
STROG CENTAR NAD JAT 55m2 65 000 ЕУР
CENTAR G ZID ANEX 132M2 1 100 ЕУР
 VISOKO TURISTICKI AVTOBUS 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Se prodava renoviran 4 soben stan od 85m2 na prizemje so dvor +5m2 podrum cena 105 000 evra sifra 3243 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
GRCKA AMBASADA 72m2 1 250 ЕУР
SE IZDAVA  STAN UL MAKEDONIJA 60M2 300 ЕУР
CENTAR REKORD 56m2 950 ЕУР
CENTAR G ZID RABOTNICKI DOM 91M2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione