Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AERODROM Nov Trosoben 69m2 polik J Sandanski

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MyNewHome-PropertySkopje 23 Dhj 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
MyNewHome-PropertySkopje
FOR RENT Luksuzen Nov 84m2 Stan Micurin 0 МКД
AERODROM Trosobni 58m2 stanovi ZAVRSNA FAZA 0 ЕУР
Extra Lociran 80m2 Deloven prostor Novo Lisice 0 МКД
IDEALEN CETVOROSOBEN 95m2 STAN KISELA VODA 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
-ПРОДАВАМЕ....
-АЕРОДРОМ - Tobacco 2-Поликл.Јане Сандански
-НОВ ТРОСОБЕН СТАН ,
-ВСЕЛИВ-Веднаш
-69м2 -2 СПАЛНИ на 7/8 КАТ со ЛИФТ
-Ориентација-исток
-Бања + гостински тоалет-2 тераси
-Греење-Индивидуално сопствена парна инсталација на котле
-Цена по Договор
-Шифра:6160
КОНТАКТ:
078 218 306 ; 077 861 205
mynewhomemk@gmail.com

-------------------------------------
ПРОДАЖБА НА НОВИ СТАНОВИ
АЕРОДРОМ,ДЕБАР МААЛО,КИСЕЛА ВОДА,ЦРНИЧЕ,ВОДНО,КАРПОШ,КОЗЛЕ
MyNewHome-PropertySkopje
MyNewHome-RealEstateAgency e агенција основана со една цел да на клиентите им понуди професионална и брза услуга во областа на издавање и продажба на стамбено деловни објекти на територијата на Скопје и пошироко. Квалитетот на нашите услуги се мотив за нашата иднина,а воедно и ваша сигурност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Лондонска bb Tregoje në hartë
078218306
MyNewHome-PropertySkopje
078218306 , 077861205
MyNewHome-PropertySkopje
Stanovi 49m2 58m2 63m2 Kisela Voda Faza Gradba 0 ЕУР
For Rent Luksuzen 82m2 stan Pripor K Voda 0 МКД
AERODROM-Tobacco 2-Trosoben 59m2-Faza gradba 0 ЕУР
DRACEVO BARAKA 55m2 Plac 320m2 na odlicna lokacija 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione