Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AERODROM SPROTI SKOPJANKA 75M2 LUXSUZEN

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 07 Pri 20:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava luxsuzen stan od 75m2 65m2+10m2 terasa na 2 od 6 kat so parno i lift ,akron plakari italijanska sanitarija ,tendi ,klima,+kujna kupatilo so dakuzi i dr gleda na tri strani jug-istok-sever cena 1000 evra m2 sifra 5981 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR PLOSTAD NAD PELISTER 62M2 0 EUR
CENTAR G ZID 153M2 POZADI SOBRANIE 1 EUR
CENTAR SOBOREN HRAM 1 250 EUR
CENTAR SOBOREN HRAM 91M2 SE IZDAVA 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione