Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGENCIJA DOM NUDI 4 SOBEN STAN 131m2 NA VODNO

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGENCIJA"DOM" 30 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
:Sifra(14990)VODNO
----------------------------------------------------
SE PRODAVA NOV 4-SOBEN STAN
131m2 NA PRIZEMJE SO DVOR
STANOT E SO 3-SPALNI,2-KUPATILA
GOLEMA DNEVNA SO OPREMENA KUJNA
STANOT IMA I SOPSTVEN PARKING.
ISPOD ZGRADA,SOPSTVENO GREENJE,
LIFT OD GARAZA,SO IMOTEN LIST.
--------------------------- ------------------------
Nudi:Drustvo zaproektiranje ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM"
Skopje
tel.
077/888-877
[email protected]
AGENCIJA"DOM"
077888-877
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione