Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGENCIJA DOM NUDI AERODROM 3 S STAN 77m2 4 KAT

60 000 EUR

70 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: agencija DOM 19 Nën 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
AERODROM DO STELA
--------------------------------------------------------
S(24754 )
Se prodava 3-soben stan 77m2 so 2-spalni
na 4-kat od 7-kata zgrada.Orientacija Jugo/Istok
i Severo/Zapad.
Cena:60000evra
--------------------------------------------------------
NUDI:DRUSTVO ZA PROEKTIRANJE INGENERING
I POSREDUVANJE SO NEDVIZEN IMOT"DOM"
SKOPJE
tel.077/888-877
[email protected]
-----------------------------------------------------------
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione