Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR SPROPTI DRZAVNA STAN OD 210M2

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 31 Mar 11:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stara kuca na V.Nazor so nova markica za gradba p+2+pk osnova 140 na plac od 210m2 cena 210 000 evra sifra 6071 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR POZADI OLIMPISKI 87m2 0 EUR
STROG CENTAR DO SOBRANIE NA RM 90M2 0 EUR
KAPISTEC KUKA 300M2 0 EUR
TRI BISERI 71M2 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione