Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

D Maalo Stan od 73m2 NOV

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 01 Pri 07:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AKVARIUS
Stan so 2 spalni vo Hrom kaj SP planet 47 000 ЕУР
Hrom Gjorce  kaj SP 63 m2 47 000 ЕУР
Se izdava odlicen stan od 80m2 vo Centar 0 МКД
NOV STAN vo TAFTALIDZE 60 m2 4 kat 930 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Nov stan vo D.Maalo
73 m2 so odlicen rspored kako na slikata

Cena po dogovor
075-366-508
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
NOVA GARSONJERA 35M3 VO KISELA VODA 0 МКД
Senzorski vrati 0 ЕУР
Stan od 79m2 vo Taftalidze 1 150 ЕУР
Ponov stan vo Gorce so 2 spalni namesten 39 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione