Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DOM NUDI 3 SOB STAN 55m2 ZAVRSNA FAZA KISELA VODA

860 EUR

Shitet nga: agencija DOM 07 Gush 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SIFRA(24727) KISELA VODA NOV
3-SOBEN STAN 55m2 VO RASADNIK.
---------------------------------------------------
SE PRODAVA NOV 3-SOBEN STAN
VO KISELA VODA 55m2,2-SPALNI,
POZADI KULI RASADNIK I GRADINKA.
ZGRADATA E VO ZAVSNA FAZA IMA
LIST ZA PREDBELEZUVANJE.STANOT
E ZEMEN VO KOMPENZACIJA.
----------------------------------------------------
Nudi: Drustvo za proektiranje -ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM"-Skopje
Tel.
077/888- 877
[email protected]
__________________________
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione