Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN KOZLE KAJ MIN ZA EKONOMIJA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 09 Mar 10:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ОД 52М2+2М2 ТЕРАСА+2М2 ПОДРУМ +ЛОЃИЈА ВО КОЛЗЕ КАЈ САЛОН 29,СТАНОТ Е НА 4 КАТ,СО ЛИФТ,ЈУЖНА ОРИЕНТЕЦАИЈА СО ПОГЛЕД КОН ВОДНО.
ЕВ.БРОЈ 4694
ЦЕНА ПО ВИДУВАЊЕ
КОНТКАТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava dvosoben stan vo Kapistec 230 EUR
Trosoben stan 82m2 vo Avtokomanda 0 MKD
Se izdava prekrasen stan do City Mall povolno 250 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 95m2 D MAALO KANCELARII 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione