Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

G ZID KAJ NOVOTO MNR 72M2

1 250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 12 Nën 17:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID  SOBOREN HRAM 90M2  SE IZDAVA 0 ЕУР
AERODROM CAPITAL MALL 70M2 1 000 ЕУР
MI DA 74M2  SE IZDAVA 670 ЕУР
CENTAR LUJ PASTER KAJ BIKOT 64M2 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava kompletno renoviran 2,5 soben stan od 72m2 na 3 kat so parno i lift orientacija jug cena 1250evra m2 sifra 7127 kon.tel. 078/221-492 070/546-378 02/3-165-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
G ZID POZADI AVTO MAKEDONIJA 84m2 EXTRA CENA 950 ЕУР
STAN OD 125m2 VO CENTAR D.CUPOVSKI 0 ЕУР
VODNO DO SORAVIJA 97M2 NOVOGRADBA 855 ЕУР
G.ZID SPROTI VLADA 84M2 90.000EVRA 1 070 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione