Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ILINDENSKA 160M2

1 250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 07 Pri 10:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stara evrejska kuca od 160m2 od koi 80m2 delovnos+80m2 stan za ziveenje na plac 200m2 cena 200 000 evra sifra 6087 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
STROG CENTAR LUIJ PASTER KUKA 1350m2 0 EUR
AERODROM SPROTI SKOPJANKA 75M2 LUXSUZEN 1 000 EUR
SE IZNAJMUVA STAN 65M2 CENTAR KAJ GRCHKA AMBASADA 260 EUR
CENTAR BUGARSKA AMBASADA 77M2 909 EVRA m2 909 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione