Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Izdavam Karpos 4 stan 40 m2 PRAZEN

140 EUR

600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 01 Sht 12:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AKVARIUS
Stan so 2 spalni vo Hrom kaj SP planet 47 000 EUR
Ѓорче Стопански Двор 2 плаца х 320 м2 0 MKD
Nov stan vo mini zgrada 70m2 vo Taftalidze 1 250 EUR
Izdavam STAN VO CENTAR MOZE I STUDENTI 0 MKD
Izdavam PRAZEN stan vo Karpos 4 , na 3 kat vo zgrada so lift.
Stanot ima 1 spalna, golema dnevna, posebno kujna i preubava golema terasa. Stotuku krecen.
Mali reziski trosoci- 1.800 den.parno
Sloboden od 01 septemvri

CENA 140 EUR
072-213-787
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
AKVARIUS
  Online
072213787, 075366508
Leaflet
AKVARIUS
Vlae Hrom 102m2 EKSTRA CENA 0 MKD
AVTOMATSKI SENZORSKI LIZGACKI VRATI 0 MKD
Kisela Voda stan 40m2 so spalna nov 0 MKD
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN so 1 spalna VO KAPISTEC 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione