Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAPISTEC DO B HILLS STAN OD 95M2

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 14 Qer 13:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava komoten klasicen 3,5 soben stan od 95m2 +20m2 terasa vo voena zgrada +5m2 podrum na 4 od 7 kat so parno i lift cena 110 000 evra sifra 4479 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID SPROTI VLADA 85M2 0 EUR
CENTAR G ZID BUL KOCO RACIN 91m2 0 EUR
TAFTALIDJE KAJ VERO 2 70M2 SE IZDAVA 300 EUR
PLOSTAD 37M2 10 EVRA M2 10 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione