Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Karpos LUX 115m2 +ogromna FANTASTICNA terasa

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 07 Shk 12:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AKVARIUS
D Maalo Centar 85 m2 so otvoren pogled 75 000 ЕУР
Hrom Trosoben kaj Sp Planet na 2 kat 48 000 ЕУР
Lisice T.Cangov 2 KUKI po cena za 1 0 МКД
Centar N.Zeleznicka 51 m2 NOV 1 050 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan vo Karpos LUX vo ponova zgrada
115 m2 + ogromna terasa + terasi na spalnite

Ekstra cena

072-213-787
075-366-508
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Se izdava luksuzen stan vo Kozle 0 МКД
DYER AUTOMATIKEME SENSOR 0 МКД
Aerodrom 4 Soben stan nasproti Kapitol 79 000 ЕУР
Se izdava stan nov od 45m2 vo Karpos 230 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione