Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLEX MIDA STAN OD 122M2

1 350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 18 Pri 13:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
STAN VO CENTAR PLOSTAD NAD PELISTER 80m2 0 ЕУР
CENTAR-PARK SPROTI MINISTERSTVO ZA ZEMJODELIE 56M2 1 050 ЕУР
CENTAR SPROTI RAMSTOR 91m2 0 ЕУР
G.ZID DAME GRUEV NAD LESNINA 132m2 1 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 122m2 4 soben 3 spalni 2 banji +wc na 4 od 7 kat so parno i lift do sega ne vseluvan cena po dogovor sifra 4451 kon tel 070-546-378,078-221-492 02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR  108m2 0 ЕУР
STAN CRNICE R, KONGRES 65M2 NOV 1 000 ЕУР
TAFTALIDZE DO VERO KUKA 254m2 0 ЕУР
CENTAR G ZID 89M2 GRADSKA BOLNICA 1000 EVRA M2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione