Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN DEBAR MAALO DO SIZOT

0 EUR

Shitet nga: ALEKSANDAR 23 Dhj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE PRODAVA NOV STAN VO DEBAR MAALO OD 81M2 DO "SIZOT ZA STANOVANJE" NA VTORI KAT SO DVE SPALNI SOBI, JUG ORIENTACIJA VSELIV SO IMOTEN LIST.CENA 1100 EVRA ZA M2
KONTAKT:
GORDE 078/443-510
ALEK 078/403-704
ALEKSANDAR
078/403-704
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione