Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi cetvorosobni stanovi vo Crnice

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 17 Nën 14:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција Божиноски Недвижности продава нов четворособен стан во Црниче. Стнот се наоѓа на 2 кат во мал зграда со лифт. Голема дневна со кујна и трпезарија, купатило и гостинско вц, три спални(едната е мастер со купатило) две тераси и паркинг простор под зграда.Сопствено парно со Vailant котел. ПВЦ дограма со 6комори, 3стакла, к-фактор All season стакло. Stiebel проточен бојлер, дабов паркет 1класа, боја на внатрешни врати од DiPorte и плочки за во кујна и купатило по ваш избор.

шифра:3567
контакт: Благоја 076/355-221
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Nov 2soben stan vo Taftalidze 1 57 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZNA KUKA VO TAFTALIDZE 2 0 МКД
Se izdava del prostor vo Karpos 10 ЕУР
Plac od 436m2 na Vodno 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione