Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI STANOVI GORCE PETROV 33,50 I 56m2

800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 03 Jan 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
GJORCE PETROV NOVI STANOVI 47 I 60M2 850 ЕУР
Nov dvosoben stan vo Aerodrom 50m2 na 3 kat juzen 60 000 ЕУР
KAPISTEC CETIRISOBEN EKSTRA GRADBA 85M2 110 000 ЕУР
CETIRISOBNA KUKA VLAE BLIZU PORTA VLAE 100 m2 98 000 ЕУР
SE PRODAVAAT STANOVI VO POODMINATA FAZA NA IZGRADBA VO GORCE PETROV .
STANOVITE SE VO POVRSINA OD 33,50 I 56 M2.
CENATA E SO VKLUCENO DDV.
VSELIVI MAJ-JUNI 2015 GOD.
КАЗА МИА - М
Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди. Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа : - посредување при продажба на имот - посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализрање на купопродажба - посредување при издавање на имот Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна. Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат. Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување. - се продава куќа во населаба Железара - се продава барака во Ново Лисиче - се продава трособен стан во Хиподром, нова населба - актрактивен лукзуен апартман во комплекс Верина - двособен стан во Кисела Вода 39м2 Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности. Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје. Може да не исконтактирате на следниот тел број : 078434502 или да ни пишете на следната емаил адреса: casamia313@yahoo.com Ве очекуваме. Вашата агенција Каза Миа!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
PLAC VO NEREZI GRADEZEN REON 55 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN 45M2 NOV VSELIV SO IMOTEN 46 000 ЕУР
APARTMAN VO KUKA SO NEZAVISEN VLEZ  VERO JUMBO 150 ЕУР
DVOSOBEN STAN 54m2 BLUZI LEPTOKARIJA 53 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione