Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PESTALOCI STAN OD 128M2

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 13 Korr 12:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava klasicen 4 soben stan od 102m2 +27m2 terasa +15m2 podrum na 2 od 3 kat so parno bez lift cena 1050 evra sifra 4478 kon tel 070-546,378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID SPROTI BRISTOL 75M2 1 000 EUR
STAN VO CENTAR MINISTERSTVO ZA ZEMJODELIE 60m2 1 050 EUR
STROG CENTAR PLOSTAD65M2 SE IZDAVA 400 EUR
KOMPLEX MAKEDONIA LUXSUIZEN 114m2 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione