Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodazba na novi vselivi stanovi vo Aerodrom

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 24 Dhj 10:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Stan 79m2 vo Aerodrom 62 000 EUR
Ednosoben stan novogradba Aerodrom 37 000 EUR
Se izdava trosoben stan kaj stara rampa 250 EUR
Dvosoben stan vo Karpos 4 kaj gradinkata 56 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 3/9074 Aerodrom (kaj amerikan koledz, karsi skopski pazar) se prodavaat novi trosobni stanovi, vselivi i so imoten list. Ima uste eden stan od 65m2 na 7/7 kata. Od 72m2 ima na poveke katovi so razlicna orientacija. Cetvorosobni so kvadratura od 91m2 ima na razlicni katovi . Cena 960e/m2.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075469329 , 023231616
Leaflet
Прима Каза
Se izdava stan vo Aerodrom 250 EUR
Kuka od 330m2 vo Katlanovo 250 000 EUR
Stan 55m2  Kapistec direkcija Zito luks 60 500 EUR
SE IZDAVA STAN 80M2 VO CENTAR POZADI SOBRANIE 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione