Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO KISELA VODA

250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 31 Mar 13:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2SOBEN STAN VO KARPOS 3 46 000 ЕУР
NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 1 0 МКД
2 SOBEN STAN VO CENTAR 66 000 ЕУР
NOV STAN VO KAPISTEC 73 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
ВО КИСЕЛА ВОДА ВО БЛИЗИНА НА ЕКОНОМСКОТО СЕ ИЗДАВА КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР 53М2 КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СО КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ, ДВЕ ПРОСТОРИИ, НА 1/4 КАТ, КИМА. Ш.7034
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
TROSOBEN STAN VO VLAE 0 ЕУР
TROSOBEN STAN 61m2 VO AERODROM 62 000 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KOZLE 220 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione