Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN STAN KOZLE

350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 17 Jan 14:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN KARPOS 2 DO TEHNOLOSKI 45 000 EUR
GARSONJERA NAD MVR VODNO 26 M2, VTOR KAT !!! 28 600 EUR
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR 166 M2  0 EUR
INVESTITOR BARA PLAC ZA GRADBA CENTAR 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE IZDAVA KOMPLET OPREMEN TROSOBEN STAN VO KOZLE ,REONOT POD CRKVATA SVETI JOVAN.
POZICIONIRAN VO MINI ZGRADA.
POVRSINA 70 M2,1 KAT,INDIVIDUALNO GREEENJE,DVOR NA KORISTENJE .
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
DVOSOBEN STAN STROG CENTAR 38 M2 SO SPALNA RENOVIR 45 000 EUR
 DELOVEN PROSTOR  SE IZDAVA  140M2 NA PARTIZANSKA 700 EUR
STAN SO PARNO 57M2 DO GRADINKATA 41 500 EUR
TROSOBEN STAN VO MICURIN 75m2 67 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione