Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 70m2 vo Centar povolna cena

63 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 14 Pri 13:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Ev.Broj 22845
Prodavame stan vo Centar (vo blizina na UJP), 70 m2, so 1 spalna soba.Stanot se naogja na 2 kat od vkupno 4 kata, orientacija-ISTOK.Delumno e renoviran.Ima centralno parno.

Cena 63000 evra + danok

078/339-365
Agencija Dom-Dizajn
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdavaat poveke delovni prostori nad 100m2 0 EUR
Se prodava stan so  2 spalni vo Kisela Voda 50 060 EUR
SUPER STAN VO N.LISICE 48 900 EUR
Stan 85m2 sproti Soboren hram 95 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione