Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 74m2 vo Kisela Voda 1 kat-85g

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dia-dom 18 Maj 16:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dia-dom
Stan od 55m2 nov odlicna lokacija Kozle 55 500 ЕУР
Komora 0 ЕУР
Univerzalna 42m2 so spalna odlicna lokacija 35 000 ЕУР
Vikendica 80m2 i plac 1100m2 Sonje 28 000 ЕУР
Kisela Voda-74m2 stan-ubava lokacija ,dve spalni-1 kat-so parno i lift-85g.na gradba-58 000e(cenata ima moznost za dogovor)
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Leaflet
Dia-dom
Stan od 55m2 nov odlicna lokacija Kozle 55 500 ЕУР
Stan od 81m2 vo Karpos 4 komplet renoviran 71 000 ЕУР
Stan od 42m2 vo Taftalidze1 so spalna odl lokacija 35 500 ЕУР
Univerzalna 42m2 so spalna odlicna lokacija 35 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione