Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 85m2 kaj kulite vo Skopje

83 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 23 Dhj 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Прима Каза
Se izdava stan za kancelarii vo Centar 450 EUR
Kancelariski prostor vo Centar 126 000 EUR
Dvosoben stan vo Kisela Voda 38 000 EUR
Se izdava 2-soben stan vo K.Voda povolno 180 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
шифра 3/9165 Центар- градски зид, кулите до гимназија Јосип Броз- 77м2 + 9м2 тераса, 11/12 ката, со парно, лифт, купатило + вц, со две спални соби, 1970 година градба. Сменети се прозорите.

Цена 83,000Е
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
075414636
Leaflet
Прима Каза
Povolno se izdava stan od 60m2 vo Centar 230 EUR
SE IZDAVA TOP STAN 74M2 VO CRNICHE 450 EUR
Se izdava garsonjera vo Centar kaj Galija Dal fufo 180 EUR
2 Soben stan vo Karpos 2 51 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione