Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO GRADSKI ZID MR JACK 86m2

1 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 10 Shk 10:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR  G ZID 100M2 1 000 ЕУР
CENTAR G ZID NAD STUDIO SIKRET 67M2 1 170 ЕУР
CENTAR DO GLAVNA POSTA 65M2 SE IZDAVA 400 ЕУР
M.T. GOLOGANOV 56M2 55 000 EVRA 985 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava stan od 86m2, 3 soben, na 7 od 12 kat, so parno i lift. Orientacija istok. Sifra 7117, cena 1000m2

Kon.Tel 070/546-378, 078/221-492, 02/31 65 367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
HACIENDA VO  DEMIR KAPIJA 1200M2 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 60M2 250 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK POZADI SOBRANIE 77M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID JOSIP BROZ 90m2 1 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione