Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kapistec kaj zebra

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 08 Shk 13:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Prodavame stan vo Kapistec, kaj Zebra, 52m2 ( 48m2 plus 4 balkon so shpajz), 8 kat so lift, juzna orientacija.
Stanot e vo dobra sostojba i se prodava namesten i opremen.
Faktickata-realna povrsina na stan e 59m2.
Cena 55000 EVRA.

Sifra18615
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Se izdava stan vo Centar 380 EUR
Izdavame 3 soben stan od 55m2 vo Centar Bunjakovec 250 EUR
Prazni kancelarii vo strog Centar 300 EUR
Luxury apartment for rent on Vodno 420 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione