Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STROG CENTAR CRVEN KRST 107M2 100 000 EVRA

961 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 10 Sht 17:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
GORCE PETROV PLAC 6850m2 0 ЕУР
SE IZDAVA  STAN M.H JASMIN 58M2 350 ЕУР
CENTAR G ZID  SOBOREN HRAM 90M2  SE IZDAVA 0 ЕУР
CENTAR KATOLICKA 62M2 1 105 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Se prodava klasicen 4 soben stan od 101m2 +6m2 terasa +10m2 podrum wc+kupatilo so parno i lift na 1 kat cena 100 000 evra sifra 3978 kon tel 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
STAN VO CENTAR SOBOREN HRAM 128M2 1 000 ЕУР
NOVOGRADBA MICURIN V.MANDUKOVSKI 57M2  NOV 1 000 ЕУР
TAFTALIDZE DO VERO KUKA 254m2 0 ЕУР
TAFTALIDZE PRASKA NOV 74m2 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione