Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRISOBEN STAN 76M2 KAJ ROMANSKA AMBASAD

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 29 Shk 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈА БОЖИНСОКИ НЕДВЖНОСТИ ПРОДАВА ТРИСОБЕН СТАН ОД 71М2+5М2 ТЕРАСА НА 1 КАТ, ИСТОК,ДВЕ СПАЛНИ ,ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ+БАЊА,.УБАВ РАСПОРЕД.
ЦЕНА 83600 ЕВРА
ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ 3900 ЕВРА(13М2)
ЕВ.БРОЈ 4359
КОНТКАТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
SE IZNAJMUVA PREKRASEN STAN VO KISELA VODA 0 ЕУР
Se izdava prekrasen stan vo Centar 0 МКД
Trosoben stan od 67m2 vo Aerodrom 0 МКД
Dvosoben stan vo nova zgrada vo Aerodrom 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione