Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trosoben stan vo gradba vo Taftalidze 2

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 11 Shk 11:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава во градба 3-собен стан во Тафталиџе 2 ( во близина на Ресторан Каскада) , на 3-ти кат, со две спални, дневна, кујна, трпезарија, купатило, гостински тоалет ,2 балкона . Вселив Јуни 2016 год .

ш.4576
Контакт:Надица 071/218-646

http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava stan od 54m2 vo Centar 200 ЕУР
Baraka od 100m2 vo Taftalidze 1 0 МКД
Trosoben stan vo Porta Vlae 55 000 ЕУР
TROSOBEN STAN NOV VO CENTAR KAJ NEUROMEDICA 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione