Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ubav trosoben stan vo Kozle

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 13 Maj 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Ednostaven stan vo Kisela Voda 33 700 EUR
Stan 59m2 vo Debar Maalo 72 000 EUR
Se izdava stan od 50m2 za studenti 200 EUR
Nov stan  vo Taftalidze 1 52 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава трособен стан во Козле. Во новоградба на втори кат. 69м2 плус две тераси. Голем дневен престој,кујна,две спални и две бањи.

Шифра: 22432
Контакт 078/339-367
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544 , 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Namesten dvosoben stan kaj Voena bolnica 200 EUR
EKSTRA STAN VO N.LISICE 0 MKD
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 0 EUR
PLAC ZA GRADBA VO VLAE A1 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione