Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vlae NOV stan so 2 spalni NAMALENA CENA ITNO

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AKVARIUS 20 Pri 22:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AKVARIUS
CENTAR kaj Ramstore ODLICEN TROSOBEN stan 64 000 ЕУР
K.Voda NOVA GARSONJERA 30 000 ЕУР
Izdavam stan vo CENTAR 0 МКД
Ѓорче Стопански Двор 2 плаца х 320 м2 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Shkup
Prodavam Stan so 2 spalni vo nova zgrada.
Odlicen raspored
Ima imoten list- moze i so kredit da se kupi
cena 45.200 eur ITNO
cENATA E SO PLATENA AGECISKA PROVIZIJA
I NOTAR
se plaka samo prenos

075-366-508
AKVARIUS
PROFESIONALNO,DISKRETNO,EKSPEDITIVNO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
075366508
Leaflet
AKVARIUS
Тафталиџе 47 м2 НОВ со спална ВСЕЛИВ 1 120 ЕУР
Renovinar stan od 80m2 so 3 spalni vo Novo Lisice 950 ЕУР
NOVA kuka EKSTRA LOKACIJA nas Lisice 0 МКД
Taftalidze nov 61m2 so 2 spalni kaj Mlecen 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione