Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SO BASTION NEDVIZEN IMOT GRCIJA IZD i PRODAZBA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 18 Dhj 08:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
NAJNOVOOO!!!
ODLICEN PROFESIONALEN SERVIS PRI POSREDUVANJE NA KUPUVANJE I IZNAJMUVANJE NA NEDVIZEN IMOT NIZ CELA GRCIJA !!
POVELETE I UVERETE SE ,PODEDNAKVO KVALITETEN I SIGUREN SERVIS KAKO VO MK.
SAKATE KUKA....STAN ILI APARTMAN,PLAC ZA GRADBA,DUKAN..SE STO POSAKUVATE DA KUPITE I STO VI E POTREBNO ...SEGA NE IMATE NAS DA VI POMOGNEME VO TOA - VASIOT SIGUREN PARTNER ZA NEDVIZNOSTI 20 GODINI .UNAZAD !!!
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Leaflet
Bastion Real Estate
ODLICEN APARTMAN VO KALITEA  GRCIJA  45m2 2 SPALNI 62 000 ЕУР
ODLICEN NOV STAN 53m2 2-SOBEN TAFTALIGE 60 950 ЕУР
ODLICEN NOV  STAN VO KOZLE 49m2   55 000 ЕУР
KANCELARISKI PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA 160 000 ЕУР
Në fillim