Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN 46m2 Skopje Sever CELOSNO RENOVIRAN ITNO

Shitet nga: Brz i Kvaliteten Servis za Kompjuteri i Laptopi 27 Nën 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Brz i Kvaliteten Servis za Kompjuteri i Laptopi
077835097 , 078259003
Leaflet
SE PRODAVA STAN 46m2
CELOSNO RENOVIRAN: VRATI,PROZORI,PARKET,KUPATILO VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE SO MEBEL I BEZ MEBEL SKOPJE SEVER NA 5kat So 2LIFTA

CENA PO DOGOVOR

TEL 077/835-097,078259003
Brz i Kvaliteten Servis za Kompjuteri i Laptopi
077835097 , 078259003
Leaflet
Në fillim