Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN 56m2 VO CENTAR SPROTI GRADSKI PARK

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RealEstatesMacedonia.com 25 Shk 11:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
 KISELA VODA 49m2 SO EDNA SPALNA 36 000 ЕУР
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN SO DVE SPALNI VO CENTAR 500 ЕУР
Kompletno renoviran stan 73m2 vo Kisela Voda 78 000 ЕУР
Кuka 350m2 vo Sredno Nerezi 300 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР, СПРОТИ ФОНТАНА ГРАДСКИ ПАРК, НА ПРВ КАТ ВО ЗГРАДА ОД КУЌА КАТА. СТАНОТ Е 56м2, СО ПОГЛЕД ПРЕМА ИЛИНДЕНСКА, И Е ПОГОДЕН И ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР. РАСПОЛАГА СО ВЛЕЗЕН ПРЕДПРОСТОР, КУЈНА, ТОАЛЕТ, ДВЕ ЗАСЕБНИ СОБИ.
ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Apostol Guslarot 6 lok.1 Tregoje në hartë
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com
3 BEDROOM LUXURY FURNISHED APARTMENT VODNO -
Luksuzen stan 160m2 so 5 spalni vo Debar Maalo 1 000 ЕУР
Kuka od 115m2 i 340m2 dvorno mesto vo Butel 2 105 000 ЕУР
Baraka 83m2 vo Naselba Lisiche 70 000 ЕУР
Në fillim