Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 85m2 vo Centar karsi Ramstor

88 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 12 Nën 15:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Dukan vo Centar 45 000 EUR
Se izdava stan na Vodno 500 EUR
Renoviran stan kaj Romanska Ambasada 58 000 EUR
Dvosoben stan vo Novo Lisice 50 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
3-10205 Centar - pozadi hotel Bristol, kula gradski zid

85m2, 3-soben, 1/12 kata, so parno
so lift, nema podrum, edna terasa
orient jug, 1972 godina gradba, wc +
kupatilo

Cena 88,000E
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Stan 42m2 vo Karpos 4 novogradba 50 000 EUR
Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 2 500 EUR
Stan vo Kisela Voda rampa 69 000 EUR
Se izdava namesten stan vo Centar 220 EUR
Në fillim