Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na visoko prizemje so 2 spalni

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 04 Shk 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra 23053

Prodavame stan na Visoko prizemje vo Centar vo blizina na Bugarska ambasada. Stanot e so povrsina od 63m2 i 2m2 terasa. Raspolaga so 2 spalni sobi, delumno renoviran i se naodja vo postara zgrada. Stanot ima centralno greenje (vo momentov iskluceno) i mehanizam za priklucuvanje na sopstveno greenje na struja. Cena 64.000 evra.

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/333-336, 3110-566
Leaflet
Në fillim