Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan novogradba vo Kapistec

75 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Прима Каза 29 Nën 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Ubav 3-soben stan vo N.Lisice 72 500 ЕУР
Se izdava namesten stan na top lokacija Centar 350 ЕУР
STAN KAJ STARA RAMPA 10MIN OD CENTAR 45 000 ЕУР
D Maalo 2 soben namesten stan 76 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
sifra 3/10259 Kapistec (kaj zito luks) se prodava stan 66m2 so dve spalni sobi vo nova zgrada. Stanot e na 3-ti kat so lift. Ima edna terasa i gleda na jugoistocna strana. So sopstveno parno. Cena 75900 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
Kuka od 281m2 Vodno 400 000 ЕУР
Se izdava kuka vo Kozle 350 ЕУР
Se izdavaat 80m2 kancelarii na ul Makedonija 350 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Kapistec 150 ЕУР
Në fillim