Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 120m2 komplet opremen renoviran vo Crnice

900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 14 Dhj 15:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава стан во Црниче реновиран со нов мебел и паркинг
Цената е 900 евра за м2

Влатко 078 339 361
Шифра 23462
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CRNICE OD 63M2 350 EUR
STAN 20m2 KAJ UNIVERZALNA 25 000 EUR
NOVA NEVSELUVANA GARSONJERA VO CENTAR 30 000 EUR
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR 340 EUR
Në fillim