Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

STAN OD 35M2 VO CENTAR

1 250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 27 Nën 16:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EKSTRA STAN VO TAFTALIDZE 1 71 400 ЕУР
 SE IZNAJMUVA ODLICHEN STAN VO NAJSTROG CENTAR 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Deloven prostor pozdai Univerzalna sala 190 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Се продава гарсонера во центар
станот е со една соба но има можност да се прегради во двособен. со сите услови
Цената е 1250 евра по метар квадратен

Влатко 078 339 361
Шифра 24430
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544 , 078 339 361
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA POVOLNO STAN VO CENTAR -
Prazen stan so upotrebna dozvola vo Centar 300 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Kukja vo Crnice so markica na mirna lokacija 81 600 ЕУР
Në fillim