Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 42m2 vo Taftalidze1 so spalna odl lokacija

35 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dia-dom 13 Qer 16:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Dia-dom
Stan vo Taftalidze 1 Mlecen 70m2 dve spalni 54 000 ЕУР
Vikendica 80m2 i plac 1100m2 Sonje 28 000 ЕУР
Komora 0 ЕУР
Kisela Voda 36m2 3 kat ubava lokacija 29 500 ЕУР
Taftalidze 1-42m2-so spalna-odlicna lokacija-so parno-35 500e
Dia-dom
Агенција за недвижности „Диа Дом„ нуди широка понуда на станови, куќи и плацеви за продажба во Скопје. Контактирајте не на 078 285 155,078 285 252
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Londonska 19 Tregoje në hartë
078 285 155,078 285 252
Leaflet
Dia-dom
Univerzalna 42m2 so spalna odlicna lokacija 35 000 ЕУР
Stan od 81m2 vo Karpos 4 komplet renoviran 71 000 ЕУР
Karpos 4 Stan 53m2 so spalna 1 kat 46 500 ЕУР
Moderna kuka vo Zdanec so pogled na celo Skopje 265 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione