Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 53m2 vo Karpos

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Abc Dom 08 Maj 13:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Abc Dom
Se izdava namesten stan vo Kozle 0 МКД
Stan vo Karpos 3 0 МКД
Se izdava stan od 50m2 vo Kapistec 0 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
Sifra-1/4191-Se prodava nov stan vo Karpos-3, 53m2, dvosoben, na 2kat so lift, 2019g.g, vseliv za 2-3 meseci.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom
Se izdava stan vo Debar Maalo 0 ЕУР
42m2 prodazba Karpos 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 0 ЕУР
Se izdava stan vo Taftalidze 1 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione