Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 58m2 vo Topansko Pole

35 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОРА ИНВЕСТ 06 Sht 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
СЕ ПРОДАВА!!
Стан од 58м2, на 5ти кат, полуреновиран.
3 соби, се наоѓа во Топанско Поле. Зградата има лифт.

Цена: 35000 евра.
Може да го купите со учество од 5000 евра + 100 евра месечна рата

За повеќе информации околу целосната понуда на станови, посетете ја нашата Facebook фан страна https://www.facebook.com/dorainvest/
ДОРА ИНВЕСТ
078435926
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione