Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 62m2 vo Aerodrom

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Abc Dom 11 Dhj 11:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
шифра 4-3598 - Се продава стан во Аеродром, кај тобако 2, 62м2, на 5 кат во новоградба, со две спални, вселив за 1-2 месеци, уредна документација, висококвлитетни материјали, цена поволна

поголема понуда на www.abcdom.com.mk
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402029
Leaflet
Në fillim